Účast na veletrzích MITT MOSKVA a UITT KYJEV

obrázek
S příchodem podzimu začíná pro většinu pracovníků cestovního ruchu příprava na další sezonu v navazování kontaktů, domlouvání spolupráce a hodnocení uplynulé sezony. K těmto setkáním a prezentacím slouží veletrhy cestovního ruchu organizované v zahraničí a tuzemsku. I naše společnost se na tyto veletrhy kvalitně připravila vydáním katalogu našeho hotelového řetězce na rok 2008 a dalšími podpůrnými materiály. V katalogu jsou přehledným způsobem prezentovány naše subjekty, nabídka kongresových prostor a další činnosti cestovní kanceláře v oblasti incomingové a incentivní turistiky.

S příchodem podzimu začíná pro většinu pracovníků cestovního ruchu příprava na další sezonu v navazování kontaktů, domlouvání spolupráce a hodnocení uplynulé sezony. K těmto setkáním a prezentacím slouží veletrhy cestovního ruchu organizované v zahraničí a tuzemsku. I naše společnost se na tyto veletrhy kvalitně připravila vydáním katalogu našeho hotelového řetězce na rok 2008 a dalšími podpůrnými materiály. V katalogu jsou přehledným způsobem prezentovány naše subjekty, nabídka kongresových prostor a další činnosti cestovní kanceláře v oblasti incomingové a incentivní turistiky.

Jednou z prvních podzimních veletržních aktivit byla naše účast na veletrzích v Moskvě a Kyjevě. Jsme rádi, že naši účast můžeme hodnotit za velmi pozitivní a přínosnou. Nejen, že naši zástupci měli možnost mnoha setkání s již stálými partnery, ale navázali i další kontakty a přivezli již konkrétní poptávky.

V naší vystavovatelské činnosti budeme dále pokračovat na nejbližším veletrhu v Londýně.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS