EURO TRAVEL TIMES – podzim 2007

obrázek
Firemní časopis EURO TRAVEL TIMES  společnosti EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. vyšel ve svém podzimním kabátě. Jako obvykle v něm najdete mnoho zajímavých informací ze života naší společnosti, našich uskutečněných a připravovaných akcí. Uveřejňujeme zde i přehled stávajících a nových hotelových a restauračních zařízení, které naše společnost provozuje.

Firemní časopis EURO TRAVEL TIMES společnosti EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. vyšel ve svém podzimním kabátě. Jako obvykle v něm najdete mnoho zajímavých informací ze života naší společnosti, našich uskutečněných a připravovaných akcí. Uveřejňujeme zde i přehled stávajících a nových hotelových a restauračních zařízení, které naše společnost provozuje.

Časopis je vydáván v česko-anglické verzi, v nákladu 50.000 ks a je distribuován našim obchodním partnerům, potenciálním klientům, touroperátorům a dalším subjektům jako pracovní pomůcka nebo inspirace pro realizaci akcí a podobně. Naši hosté jej mají k dispozici i na hotelových pokojích. V současné době při příležitosti veletrhů nás časopis prezentuje i na těchto setkáních.

Těší nás, že časopis EURO TRAVEL TIMES je oblíbeným zdrojem informací o naší společnosti, což dokazuje jeho čtenost a pravidelné čtvrtletní vydávání již od roku 2002.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS