Michaela Ochotská patronkou Dámského klubu Eliška

obrázek
Úterý 16.10.2007, 19:00 hodin - To je datum a čas, kdy se prvně otevřela stylová hotelová vinárna návštěvnicím Dámského klubu Eliška v EuroAgentur Hotelu U královny Elišky v Hradci Králové pro ženy z Hradci Králové a okolí.

Úterý 16.10.2007, 19:00 hodin - To je datum a čas, kdy se prvně otevřela stylová hotelová vinárna návštěvnicím Dámského klubu Eliška v EuroAgentur Hotelu U královny Elišky v Hradci Králové pro ženy z Hradci Králové a okolí.

Zaměstnanci hotelu zrealizovali myšlenku Dámského klubu do prvního skutečně dámského večera. Myslíme si, že to byl úspěšný start.
Již týden před zahájením bylo mnoho telefonických rezervací nejen díky letákům, které byly pro tuto akci připraveny, ale také díky reklamnímu spotu na radiu Frekvence 1.

Dámský klub je místo, kde se scházejí ženy a slečny všeho věku a my jsme velice hrdi na to, že náš klub má i velice populární osobnost jako patronku.
Role patronky Dámského klubu Eliška se ujala známá Edina ze seriálu Pojišťovna štěstí a také velice úspěšná studentka diplomacie, příjemná a půvabná Michaela Ochotská, která se jako první podepsala na „Zeď hostů“.

Ve své nové roli seznámila všechny ženy s myšlenkou klubových setkání, nastínila přehled připravovaných programů do konce letošního roku a uvedla také módní přehlídku společnosti MÁŠA Agency. Všechny přítomné ženy se dozvěděly, že v programové nabídce jsou večery o kráse ženy i muže, o zdravém životním stylu, oblékání, barevné typologii, večer o vlasech a péči o ně, ukázky líčení a péče o pleť, večer s psychoterapií, téma podzimu v módě a módních doplňcích, zimní téma o vánoční výzdobě bytu a stolu, o balení dárků, floristice, dále večer v Casinu a další a další témata. Velký zájem byl o datum 18.12., kdy se to v Dámském klubu opravdu rozjede, neboť se připravuje opravdové „vánoční překvapení“ s různými dárky.
Jelikož Dámský klub bude otevřen každé úterý, tak již na 23.10. je připraven večer zaměřený na péči o pleť, který je pod patronací společnosti Oriflame.
Věříme, že prvním naším velkým trhákem bude úterý 30.10., kdy k nám do klubu přivede Michaela Ochotská svého prvního hosta, kterým je hradecký rodák pan Martin Zounar. Celý večer bude věnovat povídání s našimi ženami a možná bude i vařit …

Na závěr je třeba říci, že naše plány s tím, jaké hosty u nás uvidíte, jsou skutečně zajímavé a věříme, že v osobnosti naší patronky je velká záruka kvality.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS