Hotelová síť se rozrůstá – EuroAgentur Hotel Harmony ***

obrázek
Hotelová síť společnosti EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. se za poslední měsíc rozrostla o dva hotely. Před měsícem jsme vám představili EuroAgentur Hotel Royal Esprit ****, dnes vám představujeme další hotel v centru Prahy EuroAgentur Hotel Harmony ***...

Hotelová síť společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s. se za poslední měsíc rozrostla o dva hotely. Před měsícem jsme vám představili EuroAgentur Hotel Royal Esprit ****, dnes vám představujeme další hotel v centru Prahy EuroAgentur Hotel Harmony ***.

Umístění hotelu v centru města je ideální z pohledu pěší dostupnosti k historickým a kulturním památkám, obchodním a společensko-kulturním centrům. Blízká pražská magistrála, zastávky městské dopravy a metra zpříjemní hostům příjezd do hotelu a pohyb po Praze.

Staré Město pražské je vzdáleno od hotelu několik minut pěší chůzí Královskou cestou. Po cestě je možno navštívit Obecní dům, Prašnou bránu, dojít na Staroměstské náměstí a dále na Karlův most.

Prostorné hotelové pokoje jsou standardně vybavené v tříhvězdičkové kategorii. Hotel disponuje 60 pokoji, z toho 7 je bezbariérových. Malá konferenční místnost pojme až 30 osob. Parkování je dostupné v okruhu 500 metrů od hotelu na placených parkovištích.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS