Partnerství s projektem CzechTravelHouse

obrázek
Místo hlavního partnera v internetovém projektu CzechTravelHouse, který se věnuje cestovnímu ruchu v České republice, zaujala největší česká hotelová a gastronomická společnost EuroAgentur Hotels &Travel a.s...

Místo hlavního partnera v internetovém projektu CzechTravelHouse, který se věnuje cestovnímu ruchu v České republice, zaujala největší česká hotelová a gastronomická společnost EuroAgentur Hotels &Travel a.s.

Projekt představují prozatím dva internetové portály www.hledej-ubytovani.cz a www.CzechTravelHouse.com, na kterých společnost CzechTravelAgency s.r.o. provozuje veřejnou databázi firem z oblasti cestovního ruchu a zároveň internetové tržiště služeb.

Zatímco na české doméně uživatelé naleznou ubytovací zařízení po celé České republice a poskytovatele dalších služeb, u kterých mohou poptávat své dovolené i v zahraničí, lázeňské pobyty nebo firemní akce, cizojazyčná verze je určena klientům ze zahraničí se zájmem o Českou republiku. Prostor zde využívají ke své propagaci firmy zaměřující se na incoming.

Také společnost EuroAgentur prezentuje všechny své hotely a restaurace v Databázi firem, která již nyní obsahuje přes 3 000 subjektů a v blízké budoucnosti se bude ucházet o pozici největšího databázového systému v oboru cestovního ruchu.

„Rádi bychom dosáhli tohoto dalšího prvenství a posílili tak naše pozice na poli internetu a cestovního ruchu“, prohlašuje Libor Stočes, ředitel společnosti CzechTravelAgency s.r.o. a projektu CzechTravelHouse, na jehož stránkách byl poprvé implementován systém internetového tržiště specializovaného na služby v cestovním ruchu. „Partnerství tak významné organizace je pro nás velkou výzvou“, dodává.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS