Retro Prague 2007 - 8. mezinárodní setkání příznivců historických vozidel

O víkendu 14. – 15.7.2007 se na pražském holešovickém Výstavišti konalo 8. mezinárodní setkání příznivců historických vozidel - Retro Prague 2007...

O víkendu 14. – 15.7.2007 se na pražském holešovickém Výstavišti konalo 8. mezinárodní setkání příznivců historických vozidel - Retro Prague 2007. V sobotu ráno se vydalo 80 posádek na trasu dlouhou 300 km vedoucí z pražského Výstaviště směrem na Tuchoměřice, Unhošť, Horní Bezděkov, Lhotu a do Lán. Návrat do Prahy vedl přes Křivoklát, Roztoky, Zbečno, Bratronice, Hostivice, Břevnov, Staroměstském náměstí a zpět na Výstaviště.

Jednou ze zastávek při zdolávání trasy byl náš hotel a restaurace EuroAgentur Hotel Classic Lány, kde se účastníci závodu zastavili, s chutí poobědvali a nabrali nových sil před závěrečnou cestou do centra Prahy.

Startovní listina, zahrnovala mnoho zajímavých automobilů, mezi kterými mohl divák zahlédnout starší skvosty jako Renault VI z roku 1905, RAF H-10 vyrobený v roce 1909 nebo Premiér Rnabout z Indianopolis, který slaví letos své sté narozeniny. Největším tahákem však bezpochyby byla francouzská Hispano Suiza. K zajímavým automobilům, vzhledem k jejich historii, patřil Rolls Royce žlutozelené barvy, postavený původně pro indického maháradžu na lov tygrů. .

…více zde

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS