Miss Deaf World na Vojanově dvoře

obrázek
Soutěžící Miss Deaf World 2007 – Miss neslyšící se při procházce Prahou zastavily na občerstvení v Restauraci a pivnici Vojanův dvůr. Vzhledem k jejich postavám a vybraným stravovacím specialitám si v naší restauraci pochutnaly na míchaném salátě z čerstvé zeleniny a jako specialitu ochutnaly uzené šunkové selátko grilované na dřevěném uhlí...

Soutěžící Miss Deaf World 2007 – Miss neslyšící se při procházce Prahou zastavily na občerstvení v Restauraci a pivnici Vojanův dvůr. Vzhledem k jejich postavám a vybraným stravovacím specialitám si v naší restauraci pochutnaly na míchaném salátě z čerstvé zeleniny a jako specialitu ochutnaly uzené šunkové selátko grilované na dřevěném uhlí.

Dívky se daly zlákat nepasterizovaným pivem Královské Krušovické, které se servíruje v restauraci z měděných tanků. Některá děvčata dala přednost vybraným moravským sudovým vínům.

Naše restaurace se určitě zapíše do vzpomínek soutěžících, neboť je zařízená ve stylu staročeského pivovaru, který soutěžící velmi obdivovaly a dle jejich slov se jim tento design zapíše do vzpomínek. Při návštěvě děvčata zahrnula vedoucího restaurace pana Romana Slezáka spousty dotazů týkajících se historie českého pivovarnictví a české kuchyně.

Pro velkou většinu soutěžících je účast v této světové soutěži Miss Deaf i první možností návštěvy České republiky. Věříme, že jsme přispěli k dobré reprezentaci naší země, světově uznávané gastronomii a vynikající úrovni našich služeb.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS