Cestujte, sportujte, poznávejte, bavte se – léto je v plném proudu!

V době letních dovolených Vám doporučujeme navštívit naše hotelová zařízení v jižních a západních Čechách, na severní Moravě, nebo například v Jihlavě či Hradci Králové. Naše hotelová zařízení na Šumavě, v Krušných horách nebo Beskydech mají pro vás připraveno sportovní a kulturní vyžití, relaxaci a odpočinek...

V době letních dovolených Vám doporučujeme navštívit naše hotelová zařízení v jižních a západních Čechách, na severní Moravě, nebo například v Jihlavě či Hradci Králové. Naše hotelová zařízení na Šumavě, v Krušných horách nebo Beskydech mají pro vás připraveno sportovní a kulturní vyžití, relaxaci a odpočinek. Využijte nabízených slevových programů pro děti a seniory. Neváhejte a využijte našich nabízených služeb na hotelech:

EuroAgentur Hotel Na jezeře, EuroAgentur Pension Na jezeře a EuroAgentur Hotel Svatá Anežka vám nabízejí ucelený hotelový sportovně-relaxační komplex na břehu Lipenského jezera s výběrem různorodého ubytování. Při odpočinku na travnatém břehu Lipna načerpáte nových sil, při koupání v přehradní nádrži zapomenete na všední starosti. K aktivnímu vyžití je připraveno víceúčelové hřiště, tenisové kurty, půjčovna pramic a horských kol. K relaxaci slouží sauna, masáže a malé fitness-centrum.

EuroAgentur Hotel Churáňov je v letním období cílem mnoha pěších turistů i cykloturistů. Neuvěřitelně překrásné výhledy na šumavskou krajinu ve Vás zcela jistě zanechají příjemné pocity pohody a klidu a napomohou Vám načerpat nové síly do všedních pracovních dnů. Množství velmi dobře značených a udržovaných tras Vás zavede do mnoha míst člověkem stále ještě nedotčené přírody. Po procházkách, výletech nebo túrách na Vás v našem hotelu čeká vynikající kuchyně a milý a ochotný personál, který rád splní každé vaše přání. Potkat, zde můžete také řadu známých osobností, na dobré svíčkové si u nás ráda pochutnává např. i mistryně světa v běhu na lyžích Kateřina Neumannová.

EuroAgentur Hotel Praha v obci Boží Dar, o sobě může tvrdit, že je v centru vzdušných lázní. Čistý vzduch, okolní krušnohorské lesy, skvěle vybavený hotel s balneo provozem je ideálním místem pro regeneraci a odpočinek. Rehabilitační pracovníci vám vrátí ztracenou energii a večer v útulné vinárně si můžete vychutnat kvalitní vína.

EuroAgentur Hotel Terasa v klidném prostředí Frýdecko-Místecké přehrady Olešná poskytuje z pláží výhled na nejvyšší horu Beskyd. Pro příznivce aquaparků je návštěva sousedícího aquacentra s množstvím atrakcí velkým lákadlem. V hotelu je možno využít wellness centrum s vířivoou vanou, saunou a parní kabinou.

EuroAgentur Business Hotel Jihlava není určen jen pro obchodní cestující, ale i pro rodinné dovolené. Blízký aquapark Vodní ráj je skutečným rájem nejen pro děti. Po příjemném dni vás personál hotelu pozve na zahradní grilování nebo na dobrý zmrzlinový pohár a dezert. Další den můžete strávit v nedaleké ZOO, vyjít si na procházku do malebné krajiny Vysočiny a nasbírat lesní plody.

EuroAgentur Hotel U královny Elišky je hotelem významných osobností. Chcete strávit příjemné dny v domě, kde žil Karel Čapek, pobýval prezident republiky a jiní? Chcete se nechat hýčkat wellness centrem nebo letní terasou či útulným atriem? Chcete poznat mnoho historických zajímavostí? Proto neváhejte a zkuste strávit dovolenou v městském hotelu – nebudete litovat.

Společnost EuroAgentur nabízí i další hotelová zařízení určená pro dovolenkové pobyty v Karlových Varech a Mariánských Lázních. Užijte si léto, načerpejte nových sil a zkuste strávit i zimní dovolenou v místech, která znáte z léta!

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS