Hotel Royal Esprit zařazen do hotelové sítě EA

obrázek
Dnem 5.7.2007 vstupuje pražský hotel Mejstřík do největší české hotelové společnosti EuroAgentur Hotels & Travel a.s. s novým názvem – EuroAgentur Hotel Royal Esprit ****. Tento čtyřhvězdičkový hotel svojí polohou a vybavením vhodně doplňuje již stávající hotelová zařízení, která nabízí ubytování hostům v centru hlavního města Prahy...

Dnem 5.7.2007 vstupuje pražský hotel Mejstřík vstupuje do největší české hotelové společnosti EuroAgentur Hotels & Travel a.s. s novým názvem – EuroAgentur Hotel Royal Esprit ****. Tento čtyřhvězdičkový hotel svojí polohou a vybavením vhodně doplňuje již stávající hotelová zařízení, která nabízí ubytování hostům v centru hlavního města Prahy.

Hotel je vzdálen jen pár kroků od historického centra Starého Města, Staroměstského náměstí a židovských synagog stejně jako od obchodního a společenského dění v Ungeltu a na Václavském náměstí.

Hotel byl založen v roce 1924, celková renovace hotelu začala v roce 1998 a byla dokončena v lednu roku 2000. Po náročné rekonstrukci hotel poskytuje veškerý komfort čtyřhvězdičkového hotelu v Art-Deco stylu.

Hotel má k dispozici 30 dvoulůžkových pokojů, 1apartman Suite D´Esprit a 1 Junior Suite. Každý pokoj je vybaven přípojkou pro fax a internet, minibarem, TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou a koupelnou s toaletou.

Klimatizovaný konferenční salonek na pátém patře hotelu se standardním technickým vybavením poskytuje kolem masivního poradního stolu 14 míst k sezení.

Přilehlá venkovní terasa u konferenčního salonku nabízí nádherný pohled na panorama Hradčan a kostel Svatého Jakuba.

Přejeme našim hostům příjemně strávené dny v EuroAgentur Hotelu Royal Esprit **** a hezkou vzpomínku na Prahu a Českou republiku.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS