Restaurace hotel Mánes

Uplynul rok od otevření hotelu Mánes, který za tuto dobu ubytoval již nespočet spokojených klientů. Nejen pro ně, ale i pro nejširší klientelu z řad místních obyvatel a návštěvníků z celého světa, které naše hlavní město každoročně navštíví, jsme na začátku měsíce června otevřeli naší restauraci...

Uplynul rok od otevření hotelu Mánes, který za tuto dobu ubytoval již nespočet spokojených klientů. Nejen pro ně, ale i pro nejširší klientelu z řad místních obyvatel a návštěvníků z celého světa, které naše hlavní město každoročně navštíví, jsme na začátku měsíce června otevřeli naší restauraci.

Moderní restaurace se krátce po svém otevření ukázala jako universální místo k příjemnému posezení po celý den. Letní zahradní posezení dotváří atmosféru samotného centra města. Lokace je ideální pro setkání s přáteli, ale i pro obchodní jednání. Turisté zde najdou vhodné místa pro odpočinek při svých toulkách Prahou. Obří plazmová obrazovka umožňuje sledovat aktuální dění ve světě sportu.

Restaurace /40 míst/ a letní zahrádka /20 míst/ nabízí široký výběr pochoutek z české i mezinárodní kuchyně. Pro naše hosty připravujeme každý den speciální polední menu za zajímavé ceny.

Restaurace hotel Mánes
Myslíkova 20,
Praha 2

Otevírací doba: Po-NE 11.-24.hod.
Telefon: +420 221 516 388

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS