Světový pohár ve vodním slalomu – Praha – Troja

Ve dnech 29.6. – 1.7.2007 proběhne v Praze na dolním toku Vltavy Světový pohár ve vodním slalomu. Slalomová dráha je situována na pravé straně řeky Vltavy říčního kanálu km 45.70 v Praze Tróji. Kanál byl postaven na začátku devadesátých let a skládá se z měnitelných překážkových pneumatik vyplněných betonem, z betonových panelů a dřevěných trámů...

Ve dnech 29.6. – 1.7.2007 proběhne v Praze na dolním toku Vltavy Světový pohár ve vodním slalomu. Slalomová dráha je situována na pravé straně řeky Vltavy říčního kanálu km 45.70 v Praze Tróji. Kanál byl postaven na začátku devadesátých let a skládá se z měnitelných překážkových pneumatik vyplněných betonem, z betonových panelů a dřevěných trámů. Kanál je velmi využívaným místem a pořádá se tam množství závodů na světové úrovni, trénují zde studenti UK, rodeáři či se zde provádějí výcviky raftingu nebo záchrany na divoké vodě. Více na www.slalomtroja.cz.

Společnost EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. je oficiálním partnerem zajišťujícím ubytování – nabídku ubytování naleznete zde.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS