Muzejní noc v Praze – volný vstup!

V sobotu 16.6.2007 v čase 19.00 – 01.00 hod. se koná v pořadí již čtvrtá Pražská muzejní noc...

V sobotu 16.6.2007 v čase 19.00 – 01.00 hod. se koná v pořadí již čtvrtá Pražská muzejní noc.

Muzejní noc tak znovu nabízí návštěvu širokého spektra kulturních institucí – muzeí, galerií, kulturních památek, apod. Vedle centrální myšlenky muzejní noci – umožnění návštěvy stálých expozic a výstav v netradiční noční dobu, nabízí Pražská muzejní noc celou řadu doprovodných akcí: koncerty, divadelní představení, filmové projekce, komentované prohlídky, přednášky, diskuze, ukázky unikátů a kuriozit z jindy nepřístupných sbírek.

Pražské muzejní noci se letos účastní rekordních 21 institucí a téměř 50 objektů, přičemž celá řada z nich prezentuje nové objekty či expozice. Vstup do všech objektů podílejících se na muzejní noci je zdarma, s výjimkou Muzea hlavního města Prahy, Galerie hlavního města Prahy a Národní kulturní památky Vyšehrad, kde se platí symbolické vstupné.

Pražská muzejní noc se tak již během pouhých tří let stala jednou z výjimečných a vyhledávaných aktivit metropole, charakterizujících pražský kulturní a společenský život.

Po shlédnutí zajímavých muzejních exponátech vás co nejsrdečněji zveme do našich hotelů v Praze, kde můžete vidět třeba při snídani či obědu další téměř muzejní exponáty, jako např. v BWHK nebo EA Jelení dvůr.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS