Miss Europe – junior 2007

obrázek
V týdnu od 7. do 11. května se stal druhým domovem pro 10 krásných finalistek soutěže Miss Europe – Junior Czech 2007 EuroAgentur hotel U královny Elišky v Hradci Králové...

V týdnu od 7. do 11. května se stal druhým domovem pro 10 krásných finalistek soutěže Miss Europe – Junior Czech 2007 EuroAgentur hotel U královny Elišky v Hradci Králové.

V našem hotelu, který je součástí největší hotelové sítě EuroAgentur Hotels & Travel a.s. děvčata absolvovala týdenní soustředění, které bylo zaměřeno na přípravu choreografie finálového galavečera.

Finalistky byly v odborné péči nejen profesionální choreografky agentury MÁŠA Agency, ale také týmu hotelových kuchařů, kteří pečovali o dobrou linii všech krásek. Po celou dobu pobytu se dívky chovaly na svůj věk naprosto profesionálně a svým příjemným vystupování byly zajímavým zpestřením pobytu i pro naše stálé klienty.

V pátek, 11. května přivítaly všechny prostory hotelu pozvaných 150 hostů na slavnostním rautu po vyhlášení nejlepší z dívek – nové Miss, kterou se stala jedna z tipovaných dívek personálem hotelu – Lucie Blažková.

Spusťte si videoukázku (zdroj : Stream.cz)

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS