Viliam Sivek vyhodnocen manažerem roku 2006

obrázek
Dne 19.4.2007 generální ředitel a předseda představenstva společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s. Viliam Sivek obdržel Čestný titul TOP 10 Manažer roku 2006 a Čestný titul Manažer odvětví Ubytování, stravování a cestovní ruch...

Dne 19.4.2007 generální ředitel a předseda představenstva společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s. Viliam Sivek obdržel Čestný titul TOP 10 Manažer roku 2006 a Čestný titul Manažer odvětví Ubytování, stravování a cestovní ruch. Vyhlášením těch nejlepších vyvrcholilo několikaměsíční hodnocení a posuzování manažerských kvalit jednotlivých kandidátů na vítěze v 14. ročníku této soutěže.

Manažer roku je soutěž, která má již svoji tradici a jméno. Je zaměřena na zviditelnění významných osobností managementu, na jejich často netradiční metody řízení, kterými ve firmách, které vedou, dosáhly skvělých výsledků. Důraz je kladen na osobní přínos manažera pro firmu, kterou řídí.Společným zájmem je tyto úspěšné manažery podporovat a prezentovat jejich výsledky co nejširší veřejnosti.

www.manazerroku.cz

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS