Sparta obhájila titul mistra České republiky

obrázek
Rozhodli o tom v sobotním šestém finále, kdy na domácím ledě v T-Mobile aréně porazili Pardubice 2:0. Oba góly vstřelil nejlepší hráč zápasu Ondřej Kratěna. Sparta podruhé za sebou převzala z rukou čestného předsedy hokejového svazu pana Guta pohár pro mistra extraligy...

Rozhodli o tom v sobotním šestém finále, kdy na domácím ledě v T-Mobile aréně porazili Pardubice 2:0. Oba góly vstřelil nejlepší hráč zápasu Ondřej Kratěna. Sparta podruhé za sebou převzala z rukou čestného předsedy hokejového svazu pana Guta pohár pro mistra extraligy.

Je nutné podotknout, že po průběhu sezóny a hlavně play-off naprosto zaslouženě. Sparta má velice zkušený kádr a pod vedením nejúspěšnějšího kouče klubové historie Františka Výborného a jeho asistenta Mariána Jelínka se dokázala na rozhodující fázi sezóny nejlépe připravit a dojít tak až na vrchol. Své odhodlané nasazení vedení týmu k titulu tak korunoval i generální ředitel EuroAgentur Hotels&Travel, a.s. a prezident hokejové Sparty pan Viliam Sivek. V hokejové soupisce a nepřehlédnutelný na ledě je i jeho syn Michal Sivek.

Sparta tak získala celkově osmý mistrovský titul a od dob vsetínské neporazitelné dynastie druhé poloviny 90.let minulého století je prvním týmem, který dokázal titul obhájit. Kdo ví, třeba roste další úspěšná hokejová dynastie, ta Sparťanská?

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS